Kommunestyret i Årdal 2015 - 2019

Da er det avklart kven som blir representantar og vara til det nye kommunestyret i Årdal. Konstituerande møte for kommunestyret er torsdag 22. oktober 2015.


Arbeiderpartiet:
 

 

Namn

Person
stemmer:

Slengjar:

Stemmetillegg/
personstemmer:

1

Arild Ingar Lægreid  **

265,00

20,00

610,75

2

Marie-Helene Hollevik Brandsdal  **

207,00

10,00

542,75

3

Hilmar Høl                 **

325,00

17,00

342,00

4

Ørjan Stedje Ylvisåker**

128,00

65,00

193,00

5

Anne Kauppi              **

165,00

25,00

190,00

6

Sigmund Solvoll          **

142,00

43,00

185,00

7

Morten Skarsbø         **

119,00

35,00

154,00

8

Olav Nese                   **

122,00

8,00

130,00

9

Siv Bakken                 **

114,00

11,00

125,00

10

Siv Aspeseter              **

102,00

12,00

114,00

11

Stein Idar Sem-Johansen*

94,00

2,00

96,00

12

Jan Bent Høyum         *

82,00

1,00

83,00

13

Arne Talsæte               *

67,00

4,00

71,00

14

Kari Anne Ålvik          *

65,00

3,00

68,00

15

Glenn Morten Hestetun         *

48,00

17,00

65,00

16

Gunn Karin Bukve Skaret     *

58,00

4,00

62,00

17

Tina Rasmussen          *

57,00

3,00

60,00

18

Line Hillestad              *

42,00

12,00

54,00

19

Odd Semstrøm            *

54,00

0,00

54,00

20

Linn Moen                  *

46,00

1,00

47,00

21

Nina Framstad Helle Hunderi            *

40,00

6,00

46,00

22

Malvin Stenehjem       *

35,00

2,00

37,00

23

Øystein Ullebø Sandnes        *

30,00

6,00

36,00

 

Senterpartiet:
 

 

 

 

Namn

 

Person

stemmer:

 

Slengjar:

 

Stemmetillegg/

personstemmer:

1

Aleksander Øren Heen        **

579,00

121,00

982,00

2

Thomas Norheim Moen       **

171,00

25,00

478,00

3

Bjørn Havro              **

118,00

17,00

135,00

4

Erling Offerdal          **

123,00

9,00

132,00

5

Helge Øvstetun          **

107,00

8,00

115,00

6

Ole Bjarne Hovland   **

106,00

1,00

107,00

7

Hilde Horpen             **

56,00

10,00

66,00

8

Trude Klingenberg    **

43,00

3,00

46,00

9

Laila Asperheim          *

32,00

5,00

37,00

10

Sonja Øren                  *

33,00

3,00

36,00

11

Eirik Otterdal               *

33,00

3,00

36,00

12

Geir Nyland                *

31,00

2,00

33,00

13

Ingeborg Asperheim Eldegard *

28,00

3,00

31,00

14

Endre Offerdal            *

28,00

1,00

29,00

15

Martine Stensrud Holsæter    *

23,00

4,00

27,00

16

Inga Jane Vie Karlsen *

21,00

0,00

21,00

17

Judit Solheimslid Linga         *

20,00

0,00

20,00

18

Jostein Holsæter          *

17,00

1,00

18,00

19

Inger Karlsen               *

16,00

0,00

16,00

 

 

Høgre:
 

 

Namn

Person

stemmer:

Slengjar:

Stemmetillegg/

personstemmer:

1

Knut Arne Klingenberg  **

56,00

89,00

189,50

2

Ole Vidar Øren *

58,00

70,00

128,00

3

Ingvild Standnes  *

24,00

5,00

73,50

4

Jarle Magne Teigen     *

13,00

11,00

24,00

5

Arne Håkon Laberg     *

10,00

13,00

23,00

 


Venstre:
 

 

 

Namn

Personstemmer:

Slengjar:

Stemmetillegg og personstemmer:

1

Kurt Inge Jevnaker  **

46,00

105,00

180,00

2

Øyvind Aga    *

27,00

22,00

49,00

3

Silje Anette Teigen   *

10,00

6,00

45,00

4

Helge Øren   *

15,00

14,00

29,00

5

Anita Kristin Sviggum  *

8,00

14,00

22,00

 

 

Miljøpartiet De Grønne (MDG)

 

Namn

Person

stemmer:

Slengjar:

Stemmetillegg/

personstemmer:

1

Sandra Opheim          **

55,00

60,00

115,00

2

Torunn Todal Laberg  *

14,00

11,00

25,00

3

Reidun Vinda              *

8,00

5,00

13,00

4

Tommy Hauge            *

10,00

1,00

11,00

5

Lars-Kristian Fauske   *

4,00

4,00

8,00

 

 

Tips ein ven Skriv ut